Šahovski klub Medija

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Home 2010-2011

Delavske športne igre 2011 - Šah - jesenski del

E-pošta natisni PDF

Delavske športne igre 2011 – ŠAH – jesenski del

Novo mesto, 11. oktober 2011



Končni vrstni red

                        Tit ELO  LRat FED Delovna organizacija  Točke Mbuch Buch  W-We
 1. Dančulovič Jovica     I      2013 SLO Revoz                  7.5  42.5  54.0  1.48
 2. Rudman Robert        MK      2229 SLO Pedagogi               7.5  40.5  52.0  0.04
 3. Železnik Alojz       MK 2199 2217 SLO Pedagogi               7.5  39.5  51.0  0.28
 4. Kregulj Andrej               1646 SLO TPV                      6  36.0  47.0  2.77
5.-6. Štubljar Andrej    MK 2027 1844 SLO Revoz                    6  35.0  46.5  0.86
5.-6. Istenič Vinko      MK      1806 SLO Društvo upokojencev      6  35.0  46.5  0.41
 7. Plavec Jože         III      1751 SLO Pedagogi                 6  33.5  44.5  1.86
 8. Šetina Željko        II      1738 SLO Agencija za šport        6  32.5  43.0  1.20
 9. Bedič Slavko         MK 2010 1898 SLO Revoz                  5.5  43.0  54.5  0.90
10. Radomir Milan        II      1820 SLO Krka, tovarna zdravil  5.5  38.0  48.5  0.80
11. Stokanovič Marjan    II      1958 SLO Društvo upokojencev      5  37.5  49.0 -0.89
12. Škerlj Tone           I      1741 SLO Društvo upokojencev      5  37.5  48.0  1.08
13. Pucelj Jože          MK 2100 2045 SLO Krka, tovarna zdravil    5  36.5  48.0 -2.26
14. Vrabec Vinko         II      1790 SLO Krka, tovarna zdravil    5  33.0  44.0 -0.56
15. Vene Franc           II      1658 SLO Društvo upokojencev      5  32.5  41.5  1.13
16. Milojkovič Petar             1500 SLO Revoz                    5  29.0  38.5  1.73
17. Jakobčič Andrej      II      1769 SLO Pedagogi                 5  29.0  36.0 -0.79
18. Kastelic Marjan      FM 2286 2313 SLO Zavarovalnica Tilia      5  27.5  36.5 -0.34
19. Lubej Ivan           II      1821 SLO Društvo upokojencev      5  26.0  32.0 -2.30
20. Lončarevič Jovo     III      1599 SLO Krka, tovarna zdravil  4.5  31.0  38.0  1.28
21. Rudman Miran                 1650 SLO Krka, tovarna zdravil    4  35.0  41.0  0.09
22. Blatnik Ladislav             1631 SLO Društvo upokojencev      4  34.5  45.0  0.17
23. Mitrovič Šanji      III      1701 SLO Krka, tovarna zdravil    4  34.5  44.5  0.07
24. Koncilija Tomaž     III      1610 SLO Pedagogi                 4  33.0  44.5  0.58
25. Dobrovoljc Andrej            1553 SLO Pedagogi                 4  32.5  41.5  0.61
26..-27 Bartolj Simon            1500 SLO Zavarovalnica Tilia      4  29.0  38.0  0.95
26.-27. Čivovič Ramo             1500 SLO Adria Mobil              4  29.0  38.0  0.54
28. Vene Zdravko                 1560 SLO Avista                   4  28.0  36.5 -0.35
29. Cekuta Milan                 1500 SLO Ursa Slovenija           4  26.0  35.0  0.29
30. Jankovič Ostoja              1500 SLO Ursa Slovenija           4  26.0  33.0  0.77
31. Kraševec Erik                1500 SLO Ursa Slovenija         3.5  30.5  36.5  0.29
32. Kabur Robert                 1500 SLO Ursa Slovenija         3.5  26.5  32.5  0.01
33. Lipaj Anton                  1500 SLO Zavod za gozdove         3  29.5  35.5 -0.29
34.-35. Manojlovič Slobodan      1500 SLO Avista                   3  22.0  28.0 -1.13
34.-35. Moretti Borut            1500 SLO Avista                   3  22.0  28.0 -0.73
36. Fink Alojz                   1500 SLO Avista                   3  22.0  27.5 -0.56
37. Andolšek Darko               1500 SLO Zavarovalnica Tilia      3  22.0  27.0  0.39
38. Kočar Žiga                   1500 SLO Adria Mobil              1  24.5  29.5 -2.95
39. Dragan Peter                 1500 SLO Adria Mobil              1  22.5  27.5 -3.13
40. Podergajs Miha               1500 SLO Adria Mobil              0  20.0  25.0 -4.30

Zadnjič posodobljeno Petek, 21 Oktober 2011 19:35